Liesler Josef (Vidolice 1912 - 2005 Praha)
Bez názvu, signováno a datováno vpravo dole tužkou Liesler 87, vlevo dole číslováno tužkou 81/140, barevná litografie/papír, 40 x 32 cm, pasparta, sklo (Šm)
27.05.2017 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 8.500,-
- Vyvolávací cena:
CZK 4.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 27.05.2017 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 20.05. - 27.05.2017 |